KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14808352
nr 1480 8352
Eva Björk Hamne
(1943-2021), Sverige
Lupiner. Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 62x159 cm
Eva Björk Hamne, svensk bildkonstnär född 1943 i Hovra, Ljusdal, död 2021.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:36:54
1/8 16:17:27
Eva Björk Hamne
Läs mer om Eva Björk Hamne